LOHAS blogger INFO

Klání LOHAS blogger vzniklo v roce 2014, kdy v rámci webového Magazínu LOHAS absolvovalo svůj první ročník. Postem na téma zdravý a udržitelný životní styl se zúčastnilo přes 30 nejznámějších českých bloggerek. Jejich příspěvky z loňska najdete ZDE.
Účelem této “soutěže” je skrze nejrychleji se vyvíjející médium, tedy skrze blogy, zpropagovat lepší, zdravější a odpovědnější žití, ať už se jedná o témata lifestylová nebo ta méně komerční.

Volba LOHAS bloggera 2015

spacesusiRočník 2015 přináší mnohé změny. Kategorie LOHAS blogger bude nanominována samovolně podle LOHAS zásluh českých a slovenských bloggerů během celého předešlého roku. Podmínkou nominace blogu je jeho aktivita v roce 2014 a 2015 a minimálně 1/3 – 1/2 obsahu věnovaná zdraví, zdravému vaření, domácímu tvoření a  rodině, zdravé výživě a fit životu, ekologii, recenzím na přírodní kosmetiku, udržitelné módě, přírodě apod. Vaše nominace nám můžete posílat do 30. 9. 2015 na adresu redakce@magazin-lohas.cz, konečné rozhodnutí o nominovaných je na nás. Seznam dosud nominovaných blogů najdete ZDE. Nominace na LOHAS blogger 2015 budou uzavřeny 30. 9. 2015 a od 1. 10. 2015 budete moci pro jeden z blogů hlasovat na facebooku. Vyhrává ten, který od Vás do 31. 10. 2015 obdrží nejvíce hlasů.

LOHAS POSTy a výzvy

kreativnesladybirdDalší změnou jsou jednotlivé challenge. Jedná se o výzvy, na které by měli jednotliví bloggeři reagovat tak, že připraví originální post, outfit, recept, kolekci fotek či video na dané téma. Bloggeři mohou být z ČR i SR a blog se tématu zdravého a udržitelného způsobu života nemusí v běžném provozu vůbec věnovat. Příspěvky pak budou uveřejněny pod jednotlivými záložkami zde na LOHASBLOGGER.CZ s upoutávkou na jednotlivých blozích a o vítezi bude tentokrát rozhodovat odborná POROTA ve složení:
*Andrea Mouaddab Vémolová (šéfredaktorka Magazínu LOHAS/ MKT konzultant značek přírodní certifikované kosmetiky)
*Kamila Boudová (odbornice na módní byznys a udržitelnou módu, zástupce projektu Fashion Revolution pro ČR a SR)
*Michaela Kochanová (rostlinná lékařka a majitelka české biokosmetické značky Cosm´etika)
*Erik Lukavský (nakladatel, překladatel a nejlepší kuchař)
*Ondřej Lipár (fotograf, básník a mediální konzultant)
*Lucie van Koten (výborná česká bloggerka, milovnice a znalkyně přírodní kosmetiky)

Bloggeři se mohou do výzev přihlásit do 15. 10. 2015 a svůj soutěžní příspěvek musí následně zaslat na adresu redakce@magazin-lohas.cz do 31. 10. 2015. Všechny příspěvky budou postupně uveřejňovány do 30. 11. 2015.

15. 12. 2015 se v Českém centru v Praze uskuteční předávací večírek se vší nádherou, která k tomu patří!

Výzva v roce 2014 vypadala TAKTO.